NBA Günlükleri

Micic’in geleceği hakkında menajeri konuştu

Vasilije Micic, 2021 EuroLeague sezonuna damgasını vurdu, desek herhalde abartmış olmayız. Normal sezonun ve Final-Four’un MVP’si seçilen Micic, şüphesiz Anadolu Efes’in kupayı kazanmasındaki en önemli yapı taşıydı. Ve artık yıldız oyuncunun geleceği büyük merak uyandıran bir konu haline geldi. Anadolu Efes’de mi devam edecek yoksa yolu NBA’e mi çıkacak?

27 yaşındaki Sırp guardın NBA’deki hakları Oklahoma City Thunder’ın elinde bulunuyor. Uzun bir zamandır ve de özellikle bu sezon Micic’in NBA’e gitme ihtimali üzerinde konuşuluyor.

Vasilije Micic’in menajeri Misko Raznatovic, bu konuyla alakalı Sırp basına şunları söyledi:

Micic, NBA’de harika bir oyuncu olacağına eminim ama bunun bu yıl olacağından emin değilim. Daha önceden Vassilis Spanoulis’in yaşadıklarının Micic’in başına gelmesini izin vermem. Micic’i benchte unutmayacak kadar inanan bir takım bulmak istiyoruz. Her şey doğru olana kadar NBA’e gitmeyecek. Eğer NBA’den gelen teklifler Micic için yeterli ölçüde iyi ve adil olmazsa 1 sene daha beklemek zorunda kalacaklar

Görülen o ki Vasilije Micic’i en az bir sezon daha Anadolu Efes’te daha da doğrusu Euroleague’de izleme şansına sahip olacağız.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir