NBA Günlükleri

Curry Pişman Değil

Golden State Warriors’ın süperstarı Stephen Curry, Tokyo Olimpiyatları’nda oynamama kararından hiçbir pişmanlık duymadığını belirtti.

Şef, açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Zor bir karardı. Bu sezondan, yoğun maç takviminden, protokollerden ve doğruyu söylemek gerekirse kariyerimde bulunduğum noktadan yola çıkarak, ölü sezon dönemine çok değer veriyorum ve sahada tekrar çalışıyorum.”

“Sahada olumsuz anlamda başıma gelebilecek birçok şey var. Vegas’ta oynayan her adama saygım sonsuz ve onlara başarılar diliyorum. Umarım altın madalyayı kazanabilirler.”

“Benim için doğru zaman değildi ve bu kararıma olan güvenim tam. Hiçbir pişmanlık duymuyorum. Burada golf oynuyorum, ailemle vakit geçiriyorum. Bunlar kişisel şeyler.”

“Her şeyi hesaba katmak gerekiyor. Fiziksel ve zihinsel olarak nasıl hissettiğimi değerlendirmeye aldım ve günün sonunda gerçekten oynamak isteyip istemediğime baktım. Kendime verdiğim cevap hayırdı.”

“Gelecek sezona hazırlanmak ve nispeten hızlı bir geri dönüş yapmak benim için çok önemli. Olimpiyatlar gibi büyük bir sahnede oynamak her zaman çekici olmuştur ancak bunu yapmak şu an benim için doğru değil.”

Ahmet Ağaoğlu on EmailAhmet Ağaoğlu on FacebookAhmet Ağaoğlu on InstagramAhmet Ağaoğlu on LinkedinAhmet Ağaoğlu on TwitterAhmet Ağaoğlu on Youtube
Ahmet Ağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir