NBA Günlükleri

Jayson Tatum: “Kyrie Yanlış Anlaşılıyor.”

Boston Celtics’in genç süperstarı Jayson Tatum, eski takım arkadaşı, tartışmalarda genellikle başrol olan Kyrie Irving hakkında konuştu.

Boston kariyerinde “Bir sene daha buradayım.” dedikten sonra takım değiştirmesi, takım içinde birkaç kez tartışma çıkarması, takımın lideri olma konusunda sıkıntılar yaşaması üzerine zaman zaman eleştirilen Kyrie Irving hakkında “Beyond The Press” programında konuşan Jayson Tatum şu ifadeleri kullandı;

“Kendisi genellikle yanlış anlaşılan birisi. Herkesin yapmaktan gurur duymadığı veya söylememesi gereken bir şey olmuştur. Eminim yaptığı veya söylediği şeyler arasında özür diledikleri de vardır.”

“İçinde yaşadığımız dünyada herkes birbirini çok hızlı yargılıyor. Bu da bizim için adil bir durum değil, çünkü hepimiz spot ışığı altında yaşıyoruz. Eminim televizyonda hepimizin hakkında kolayca konuşabilen insanlar, spot ışığında yaşamak zorunda kalsaydı ve her söylediği, her yaptığı şey haber konusu olsaydı, onlar da kusursuz olamazdı.”

Ahmet Ağaoğlu on EmailAhmet Ağaoğlu on FacebookAhmet Ağaoğlu on InstagramAhmet Ağaoğlu on LinkedinAhmet Ağaoğlu on TwitterAhmet Ağaoğlu on Youtube
Ahmet Ağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir