NBA Günlükleri

Kyle Kuzma Eleştirilere Cevap Verdi

Los Angeles Lakers’ın genç yıldızı Kyle Kuzma, her sezon gittikçe düşen performansından ötürü gelen eleştirilere cevap verdi.

Önceki sezonlarda ilk beş adamı olan Kuzma, gittikçe bench oyuncusu haline gelmesine rağmen yeterli miktarda süre verilirse All-Star seviyesinde oynayacağından emin olduğunu belirtti.

“Kesinlikle ulaşabilirim. Üstelik buna olan inancım oldukça büyük. Kimsenin ne düşündüğü ya da ne dediği gram umrumda değil. Kendimi tanıyorum ve yeteneğimi biliyorum. Tutarsız bir rolde tutarlı olmak zordur. Gelecek yıl daha tutarlı bir rol bulacağım için heyecanlıyım.”

“Her sezon bir şeyler inşa etmeye ve oyunuma yeni şeyler katmaya çalıştım, harika işler de başardığımı düşünüyorum. Kendimi üst düzey bir savunmacıya dönüştürdüm. Çaylak yılımda savunmada çok etkisizdim ancak şu an bakarsanız savunma anlamında başka bir Kyle Kuzma var. O zamanlar kimseyi durduramıyordum. Şimdi, ister elit seviyedeki forvetler, ister dört numaralar, point guardından tut şutör guardına kadar, dört pozisyonu da savunma açısından büyük bir etki yarattım.”

Ahmet Ağaoğlu on EmailAhmet Ağaoğlu on FacebookAhmet Ağaoğlu on InstagramAhmet Ağaoğlu on LinkedinAhmet Ağaoğlu on TwitterAhmet Ağaoğlu on Youtube
Ahmet Ağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir