NBA Günlükleri

Off season Dedikoduları CW25

Şampiyonluğun bir tarafına Phoenix Sun yerleşti bile, doğu tarafı için ise sakatlıklar ve saha içi belirsizlikler artsada Hawks veya Bucks dan birinin yerleşmesine çokta az zaman kaldı. Alt gruplardaki takımlar ise şimdiden draft kararlarını sabitleme peşinde. Kulüplerin bazılarında ise oyuncuların baskıları ve kaçan şampiyonlukların hayal kırıklığı da devam ediyor. Ama hala dedikodu kazanı kaynıyor.

Potansiyel Buddy Hield-Ben Simmons takası söylentilerinde Kings ‘boş rüya’yının mı peşinde

Sacramento’daki taraftarlar arasında en popüler varsayımsal takaslardan biri Buddy Hield ve Marvin Bagley III’ü Ben Simmons için bir paketin parçası olarak Philadelphia’ya göndermek var Sacramento Kings bu teklif içerikli bir anlaşmanın yapılması için ne yapılması gerektiği konusunda dışarıdan da görüş almak adına NBA menajerleri ve yöneticiler ile görüşüyor. Simmons’ ın ne kadar değeri düşmüş olsada Sixers’ ın bu söylentiye kulak asıp asmayacağı merak konusu

Knicks, bir süperstar guard karşılığında RJ Barrett’ı takas etmeye hazır

Daily Newste çıkan habere göre, Knicks’in yükselen yıldız RJ Barrett’ın Portland’dan Damian Lillard veya Washington’dan Bradley Beal gibi bir yıldız guard için anlaşma yapılması halinde masada olabileceği konuşuluyor. Hem Trail Blazers hem de Wizards bu tip bir opsiyonla ilgilenmemesi halinde ise, Knicks içeriğindeki kaynaklar Cleveland’dan Collin Sexton, Oklahoma City’den Shai Gilgeous-Alexander ve Charlotte’tan Terry Rozier’i de genç guardları da RJ Barrett karşılığında takımın gelecek planlarına dahil edebileceğini söylüyorlar

New York, Jalen Brunson’ı takibe mı aldı?

Villanova’dan ikinci turda Dallas tarafından seçilen Brunson’ın uzun vadede yatırım yapılacak bir oyuncu olup olmadığına karar vermek Dallas’ın yeni koçu Jason Kidd’ in ilk düşüneceği noktalardan biri. Mavericks, gelecek sezon için takım opsiyonunu kullanarak ve ona bir uzatma önerebilir. Kidd’ in onu yeteri kadar takımda kullanmaması durumuna göre Brunson önerilen kontratı reddedebilir ve Mavericks’ in onu 2022 serbest oyuncuya pazarında kaptırma riskine karşı takas etme opsiyonu ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda Knicks oyuncu için yeni bir durak olabilir.

Tyler Herro bu sezon sonunda ‘Yüzde 75 şans’ ile takas edilebilir.

Miami Heat’in bu sezonda bazı önemli hamleler yapması giderek daha olası görünmeye başlıyor. Bu hamlelerden biri, ikinci senesinde olan Tyler Herro’yu takas etmek olabilir. Herro’ nun geçen yıl gösterdiği performans ile takas değeri düşsede hala bazı adresler için önemli bir rolü olabilir.

 

Cavs’ ın, Evan Mobley’i seçmesi halinde Jarrett Allen için sign and trade opsiyonu ortaya çıkabilir 

Kulislerde Cavs Evan Mobley’i draft etme ihtimali üzerinde duruluyor. Böyle bir durumda NBA deki önemli pota altı oyuncularından olan modern tipte bir çember savunucu olabilecek Jarrett Allen için çok fazla opsiyon bulunabilir. Cavs doğru bir adres ile yapacağı sign and trade sonrasında çok karlı çıkabilir.

 

Tayfun Sayaca
Late Basketball Writer

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir