NBA Günlükleri

“Boston Doğu’da İlk Dört Yapabilir.”

ESPN analisti Bobby Marks, Boston Celtics’in yaz aylarındaki hamleleriyle Doğu Konferansı’nda nasıl ilk dört sıraya girebilecek bir takım olabileceğini anlattı.

Celtics, hayal kırıklığı gibi geçen 2020-2021 sezonunun ardından yaz döneminde dikkat çekici hamleler yaptı.

Marks bu hamleleri şu ifadelerle yorumladı:

“Boston Celtics’in Doğu Konferansı’nda ilk dört sırada yer alacak takımlardan biri olacağını sizlere söyleyebilirim. Milwaukee, Brooklyn, Miami ve Boston. Sıralamadan emin değilim ancak takımlar bunlar. Sixers taraftarları kusura bakmasın ama sanırım bu yıl bir kargaşaya girecekler ve onlara güvendiğim söylenemez. Bana kalırsa insanlar Celtics’i fazla hafife alıyorlar.”

Marks aynı zamanda eski koç Brad Stevens’ı da yorumladı;

“Pek seçenekleri yoktu. Al Horford için Kemba Walker geldi, Marcus Smart’a ve Josh Richardson’a uzatma verildi. Dennis Schröder geldi falan filan… Bunların hepsinin yanında başantrenör olarak Ime Udoka getirildi ancak Brad Stevens gerçekten elindeki imkanlarla inanılmaz işler yapmıştı.”

Ahmet Mehmetağaoğlu on EmailAhmet Mehmetağaoğlu on FacebookAhmet Mehmetağaoğlu on InstagramAhmet Mehmetağaoğlu on LinkedinAhmet Mehmetağaoğlu on TwitterAhmet Mehmetağaoğlu on Youtube
Ahmet Mehmetağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir