NBA Günlükleri

Lakers’ın Hedefi Carmelo Anthony!

Geçtiğimiz günlerde Wizards ile yaptığı takasla takıma Russell Westbrook’u katarak büyük üçlü oluşturan Los Angeles Lakers, gözünü yeni bir tecrübeli yıldıza çevirdi.

Bleacher Report’tan Jake Fischer’ın haberine göre Lakers, serbest oyuncu pazarında gözünü Carmelo Anthony’ye dikmiş durumda.

Bird diğer söylenti ise Los Angeles ekibinin aynı zamanda San Antonio Spurs ile sözleşmesi biten Rudy Gay ile de ilgilenmesi.

Birçok taraftar ve yorumcuya göre Westbrook’u takıma kattığı takasta Kentavious Caldwell-Pope ve Kyle Kuzma gibi isimlerle yollarını ayıran Lakers’ın kadrosuna mutlaka şutör eklemesi gerekiyor. Bu açıdan bakınca geçen sezon üç sayı çizgisinin gerisinden %41 ile oynayan Carmelo, mantıklı bir ekleme olacaktır.

Geçen sezon Blazers‘ta veteran minimum kontrat karşılığında oynayan Carmelo ile Lakers’ın ilgilendiğine dair daha önce de birçok haber çıkmıştı.

Ahmet Ağaoğlu on EmailAhmet Ağaoğlu on FacebookAhmet Ağaoğlu on InstagramAhmet Ağaoğlu on LinkedinAhmet Ağaoğlu on TwitterAhmet Ağaoğlu on Youtube
Ahmet Ağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir