NBA Günlükleri

Wade: “Kevin’dan Özür Dileyeceğim.”

Dwyane Wade, Carmelo Anthony’nin “What’s in Your Glassé podcastine konuk oldu ve Cleveland’da geçirdiği süreçte Kevin Love hakkındaki bir pişmanlığını dile getirdi.

“Cleveland’da Kevin Love ile bir meselemiz olmuştu. Ben onun mental sağlık sorunu yaşadığını veya acı çektiğini bilmiyordum. Yaşlı bir adam olarak son şampiyonluğumu yaşamak adına ona yükleniyordum ve o dönem zihinsel olarak neyle mücadele ettiğinin farkında değildim. Takım içerisinde de sonradan basına yansıyan çok kötü şeyler yaşadık. Ben takımdan ayrıldığımda Kevin mental sorunlarını daha fazla açıklamaya başladı.”

Ocak 2018’de Oklahoma City’ye 24 sayı farkla kaybettikleri maçta Kevin Love’un hastalığı sebebiyle kadroda olmadığı belirtilmişti. Birçok haber kaynağına göre takım arkadaşları Kevin Love’a sözlü sataşmada bulunmuş.

“Kevin Love belki bu olaylardan ötürü bir insan olarak beni sevmiyor olabilir ancak eğer fırsat bulur ve onu tekrar görebilirsem ondan özür dilemek istiyorum. Çünkü o dönem neyle başa çıkmak durumunda olduğunu bilmiyordum. Yapmak istediğim şey ona ihtiyacımız olduğunu belirtmekti.”

Ahmet Mehmetağaoğlu on EmailAhmet Mehmetağaoğlu on FacebookAhmet Mehmetağaoğlu on InstagramAhmet Mehmetağaoğlu on LinkedinAhmet Mehmetağaoğlu on TwitterAhmet Mehmetağaoğlu on Youtube
Ahmet Mehmetağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir