NBA Günlükleri

LeBron: “En Büyük Başarım Baba Olmak.”

Los Angeles Lakers’ın süperstar oyuncusu, yaşayan efsane LeBron James, hayatındaki en büyük başarısının “baba olmak” olduğunu açıkladı.

18 yıllık NBA kariyeri boyunca birçok başarıya imza atmış, 17 kez All-Star seçilmil LeBron James, dört kez MVP ve dört kez de NBA şampiyonu olmuştu.

Tüm bunlara rağmen James hayattaki en büyük başarısının ne olduğunu açıklarken, kariyerinde ulaşmış olduğu bu başarıların hiçbirinden bahsetmeyerek en büyük başarısının baba olmak ve baba rolüne bürünmek olduğunu söyledi;

“Benim için baba olmak ve çocuklarımın her gün büyümeye devam ettiklerini görebilmek, işte bu benim hayattaki en büyük başarımdır. Çocukluğumdan beri, bir gün baba olup kendi çocuklarıma yol gösterebilmek için sabırsızlanıyordum. Yaptığım iş yüzünden uzun süre evimden uzak oluyorum ve bu, benim için birçok açıdan zor. Hayatımda baba olmanın ötesine geçebilecek hiçbir şey yapmadım…”

Ahmet Mehmetağaoğlu on EmailAhmet Mehmetağaoğlu on FacebookAhmet Mehmetağaoğlu on InstagramAhmet Mehmetağaoğlu on LinkedinAhmet Mehmetağaoğlu on TwitterAhmet Mehmetağaoğlu on Youtube
Ahmet Mehmetağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir