NBA Günlükleri

Masai Ujiri: Raptors “Şimdi” Bir Takım Değil

Toronto Raptors 2019 şampiyonluğunu kazandı, ancak o sezon Kawhi Leonard’ı kaybetti ve şimdi onları franchise sıfırlamaya gönderen Kyle Lowry’yi kaybettiği bir sezonda göreceğiz.

Toronto’nun şu anki çekirdeği 27 yaşındaki Pascal Siakam ve OG Anunoby’de 24 yaşındaki Fred VanVleet ve 20 yaşındaki Scottie Barnes’ı içeriyor.

Ujiri, “Biz bir ‘şimdi’ takımı değiliz. “Büyüyen sancılar olacak, inan bana, biliyorsun, bazen izlemesi zor olacak ama ne olacağını biliyoruz, genç yetenek için heyecanlıyız. Oynamak için heyecanlılar – nasıl olduğunu görmek için, OG Anunoby, Pascal Siakam, Fred, seçkin oyuncular olarak liderler olarak gelişecekler.

“Ve sonra genç adamlar, Scottie Barnes, Malachi Flynn, Dalano Banton. Sporda insanlar ‘şimdi’ diye düşünüyorlar, biliyor musunuz? İşte burada sabırlı olmamız ve büyümesine izin vermemiz gerekiyor.”

Ujiri, Raptors’ta kalma kararından da bahsetti.

“Toronto benim, ailem için evim oldu. Toronto’nun, Kanada’nın bu alanı hakkında gerçekten özel bir şey var. Bana konuşmak, temsil etmek için iyi bir platform sağlıyor ve bu eşsiz bir alan.

Tayfun Sayaca
Late Basketball Writer

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir